معرفی:

گروه صنعتی صدراپل با هدف دستیـابی به تکنولوژی طراحی، ساخت و تولید انواع قطعات لاستیکی خاص در داخل کشور، جلوگیری از خروج ارز و همچنین تشویق سرمایه گذاری در صنایع داخلی و با بهره گیری از توان تخصصی مهندسان و محققان به منظور ایجاد ارتباط عمیق میان صنعت و دانشگاه پایه گذاری شده است.

این شرکت در نظر دارد با تولیـد محصولاتی مـطابق آخرین استـاندارد های روز دنیا و هم تراز سایر تولیـدکنندگان این محصولات در سراسر جهان، به بازارهای جهانی راه یافته و با آنها به رقابت بپردازد.

گروه صنعتی صدراپل با استفاده از استـانداردهای بین المللی و به کارگیری سیستم های مدیریت و کیفیـت در زمینـه های مختلف از جمله سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 و ISO/TS 16949:2006 تسهیلات لازم را در راه رسیدن به اهداف خود فراهم آورده است.

این گروه توانسته است با استفاده از توان فـنی مهندسان خود و با استفاده از روش مهندسی معکوس کلیه مراحل طـراحی و سـاخت قالب و طراحی فرمولاسیون کامپاند، تولید قطعات لاستیکی را در این واحد صنعتی به صورت مستقل انجام دهد. شرکت صدراپل با انجام کلیه آزمونهای مورد نیاز جهت ارزیابی مواد اولیه و محصولات تولیدی علاوه بر پشتیبانی از خط تولید و کنترل کیفیت قطعات تولیدی طبق استانداردهای معتبر بین المللی، امکان ارائه نتایج به خریداران را نیز فراهم ساخته است، همچنین واحد کالیبراسیون این شرکت به صورت مستمر کلیه تجهیزات این واحد را تحت کنترل دارد و به طور منظم و پیوسته آنها را با استانداردهای جهانی مطابقت می دهد.

از لحاظ فنی، این گروه در زمینه طراحی و تولید درزهای انبساطی به پیشرفت های زیادی در این بخش دست پیدا کرده است تا عمر مفید این اتصالات افزایش یابد، به همین دلیل تیم تحقیق و توسعه (R&D) و مهندسی این شرکت با استفاده از طراحی و ساخت نوین قالب ها به صورت دو جداره و همچنین طراحی فرمولاسیون جدید و به کار بردن مواد اولیه مرغوب و تست شده توانسته محصولی با کیفیت بالا تولید و عمر این محصول را چندین سال افزایش دهد.