تاریخچه:

گروه صنعتی صدراپل در شهرک صنعتی نجف آباد 2، استان اصفهان واقع شده و با وسعتی بالغ بر 5000 مترمربع و بیش از 2000 مترمربع فضای سرپوشیده، از سال 1386 تا کنـون اقدام به طراحی و تولیــد انواع قطعات لاستیکی و پلی یورتـان ، ساخت انواع قالب هـای CNC و ارائه خدمات آزمایشگاهی مربوط به صنعت لاستیـک و پلاستیک و همچـنین واردات مواد اولیه مربوط با صنعت لاستیک فعالیت نموده است، از آن زمان تاكنـون، ارائه مشاوره در امر تولیـد انواع قطعـات لاستیـکی، طراحی انواع فرمـولاسیون کامپـاند ، تحقیق و توسعه، طراحی٬ نظارت و مشاركت در امـر ساخت انواع قـالب های صنعتی و تولیـد قطعات لاستیكی خـاص سر لوحه‌ی وظایف كاركنان كوشا و مستعد این شركت قرار گرفته است.

گروه صنعتی صدراپل در سال 1391 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری محصولات گومبا آلمان (Gumba GmbH) شد.

گروه صنعتی صدراپل شامل شرکت های زیر می باشد که هر کدام به طور مستقل فعالیت داشته و کل مجموعه زیر نظر هیئت عامل مشترک اداره می گردد .

* شرکت مهندسی مبتکران صنعت صدراپل:

نماینده فروش محصولات گومبا آلمان (Gumba GmbH) (بالشتک پل (نئوپرن) – پات بیرینگ – درز انبساط پل) در ایران

* شرکت صدراپل نوین نقش جهان:

طراحی و ساخت انواع قطعات لاستیکی صنعتی ازقبیل بالشتک الاستومری پل ها (نئوپرن)، درز انبساط الاستومری پل ها، درز انقطاع ساختمان، ضربه گیرهای دریایی (فندر)

* شرکت کسرا سرمد سپاهان

طراحی و ساخت انواع قطعات لاستیکی معدنی و پلی یورتان ازقبیل لاینرهای آسیاب (لیفتر بار، شل پلیت، هد پلیت و قطعات هیدروسایکلون)، آستر لاستیکی (رابرلاینینگ)، روکش غلتک، ... ، و ارائه خدمات آزمایشگاهی مربوط به صنعت لاستیک

این گروه با اخذ مجوزهای لازم در زمینه‌ی تولید انواع قطعات لاستیكی و نیز دایر نمودن و برپایی آزمایشگاه‌ مجهز و مورد نیاز در این صنعت به روند ارائه‌ی خدمات این شـركت اعتبار ویژه‌ای بخشیده است. با بهره‌گیـری مناسب از این واحد می‌توان بر موانع موجود در مسیر رشد و توسعه‌ی صنایع فائق آمد و به این ترتیب دست‌یابی به دستاوردهای علمی و تكنولوژیك روز را در این صنعت استراتژیك میسر ساخت.

عضویت در مراكز تحقیقات علمی و صنعتی ایران و جامعه‌ی تحقیق و توسعه٬ در بهره‌گیری از دستاوردهای نوین این صنعت حائز اهمیت می‌باشد.

برگزاری و شرکت در همایش ها و نمایشگاه های لاستیك، پلیمر و مهندسی شیمی ٬ نفت ٬ گاز و پتروشیمی٬ سازه های دریایی و مقاوم سازی سازه ها و ... همه ساله برگ زرین دیگری را در تاریخ فعالیت‌های این شركت رقم می‌زند كه با تكیه بر دانش متخصصان ، معضلات، راهكارها و سایر موارد قابل طرح در این زمینه مورد كنكاش دقیق قرار می گیرد.

گروه صنعتی صدراپُل با هدف دست‌یابی به تكنولوژی تولید قطعات لاستیكی خاص در داخل كشور، جلوگیری از خروج ارز و همچنین تشویق سرمایه‌گذاری در صنایع داخلی، با بهره‌گیری از توان تخصصی مهندسان و محققان، به منظور ایجاد ارتباط عمیق میان صنعت و دانشگاه در سال 1386 تأسیس شد و فعالیت خود را در قالب واحدهای: مشاوره، طراحی، تحقیقات و مهندسی به صورت منسجم آغاز نمود.

از آن زمان تاكنون، ارائه مشاوره در امر تولید انواع قطعات لاستیکی، طراحی انواع فرمولاسیون کامپاند ، تحقیق و توسعه، طراحی٬ نظارت و مشاركت در امر ساخت انواع قالب های صنعتی و تولید قطعات لاستیكی خاص سر لوحه‌ی وظایف كاركنان كوشا و مستعد این شركت قرار گرفته است.

شركت صدراپُل با استقرار سیستم‌های مدیریتی در زمینه‌های مختلف و از جمله سیستم مدیریت كیفیت ISO 9001-2008 تسهیلات لازم را در راه رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده فراهم آورده است .